Aktualności

Związek Młodych Rolników we współpracy ze Stowarzyszeniem Kolping serdecznie zaprasza na Zimowisko 2023r. – ferie w Zakopanem -  Pensjonat ,,U Hani i Jędrka" ul. Rybkówka 1a, 34-500 Zakopane dofinansowane z środków Funduszu Składkowego USR.

Termin zimowiska: 04-11. 02 2023r. - 8 dni – Pensjonat ,,U Hani i Jędrka ",

Koszt całkowity – odpłatność za dzieci rodziców ubezpieczonych w KRUS w pełnym zakresie: 690,00 zł – wszystko w cenie - wiek uczestnika 6-16 lat.

Koszt całkowity – odpłatność za dzieci  rodziców ubezpieczonych w ZUS: 1590,00 zł – wszystko w cenie - wiek uczestnika 6-18 lat.

W cenie wszystkie niezbędne świadczenia oraz bilety wstępu na atrakcje:

 • Transport autokarem z gminy do Zakopanego i powrotny. Przy grupie minimum 10 osobowej z jednej miejscowości, gminy, lub okolic  organizator podstawia autokar na ustalone wcześniej miejsce zbiórki
 • Opieka kadry wychowawczej i medycznej: kierownik, wychowawcy, pielęgniarka - wszystkie osoby z uprawnieniami
 • Ubezpieczenie OC i NNW
 • Noclegi - pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami
 • Wyżywienie - 5 posiłków dziennie: śniadanie + II śniadanie opcjonalnie na wynos, dwudaniowy obiad z podwieczorkiem - ciastko lub owoc lub jogurt - kolacja).
 • Program kulturalny, oświatowy i sportowy ( możliwe drobne modyfikacje ze względów pogodowych ) wraz z wszystkimi biletami wstępu:
  - wycieczka do Zakopanego: spacer Krupówkami, poznanie zabytków architektury sakralnej,  wejście do doliny kościeliskiej,

  - wycieczka do Zakopanego – wejście do muzeum tatrzańskiego,  wejście na Gubałówkę, oraz do  doliny chochołowskiej,
  - wycieczka do Niedzicy i Czorsztyna,
  - kulig z ogniskiem i kiełbaskami,
  -  wyjście na łyżwy,
  - wejście do parku wodnego w Zakopanem lub wyjazd do którychś z okolicznych term,- konkursy plastyczne, sprawnościowe, muzyczne, dyskoteki, karaoke, jazda na sankach z dyplomami i nagrodami,
  - pogadanki i prelekcja na temat: zdrowa żywność i jej znaczenie dla zdrowia człowieka, współczesne zagrożenia ( zagrożenia wirusowe, alkohol, dopalacze, narkotyki, internet )  i jak ich uniknąć w życiu młodego człowieka,
  - wycieczki piesze po górach lokalnymi szlakami.

Zgłoszenia telefoniczne i mailowe: Tel:. 501 583 699,   email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!


 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech