Aktualności

W 2019 roku Małopolska Izba Rolnicza realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Operacja pt. „Nowoczesne inspiracje w połączeniu z tradycją – warsztaty” zakłada organizację zajęć warsztatowych dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskichw województwie małopolskim w powiatach: gorlickim, nowosądeckim i nowotarskim, w sumie dla grupy 45 osób.

Celem operacji jest zapoznanie uczestników z nowoczesnymi technikami dekorowania potraw tradycyjnych oraz samodzielne wykonywanie dekoracji podczas warsztatów. 

Efektem realizacji operacji „Nowoczesne inspiracje w połączeniu z tradycją – warsztaty” będzie podniesienie wiedzy i umiejętności uczestników oraz nabycie umiejętności dekoracji potraw, które będą przydatne w działalności Kół Gospodyń Wiejskich.

Zajęcia warsztatowe w powiecie gorlickim odbędą się w dniu 29 sierpnia 2019 roku w godz. 9.00-15.00 w Gospodzie Magurskiej w Małastowie

Zapraszamy 2 przedstawicieli KGW z powiatu gorlickiego do bezpłatnego uczestnictwa.

Nabór uczestników warsztatów do dnia 23.08.2019r. prowadzony przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Beskid Gorlicki"ul. 11 Listopada 37, 38-300 Gorlice

Godziny pracy biura LGD: Poniedziałek - Piątek:  8.00 -16.00 tel./fax  18/352-65-76 e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerem projektu jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Beskid Gorlicki”

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW informujemy o możliwości rejestracji w bazie partnerów KSOW na stronie www.ksow.pl


 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech